Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Odkryj moc sprzedaży w metodzie Sandlera. Rozwijaj biznes i optymalizuj procesy w oparciu o kompetencje przyszłości.

Sandler Training - Grupa SDP

Śląsk i Małopolska

Pomagamy odnoszącym sukcesy klientom zoptymalizować inicjatywy sprzedażowe

Nie musisz już zadowalać się czymś innym niż najlepszy możliwy wynik. Szkolenia i doradztwo Zespołu SDP Sandler oferują sprawdzone procesy i metodologie, które rozwijamy w globalnej społeczności Sandlera wyprzedzając zmieniające się wymogi świata i technologii. 

Bez bólu nie ma sprzedaży

W tradycyjnej sprzedaży, jak w niezgranej choreografii, często gubimy rytm, tracąc czas na nieskuteczne strategie i niewłaściwą kwalifikację szans. Metoda Sandlera to harmonijny taniec, w którym każdy krok jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb klienta. Zamiast chaotycznego „przepalania” możliwości, skupiamy się na wartościowych relacjach, tworząc efektywne i satysfakcjonujące partnerstwo. W tańcu Sandlera to Ty prowadzisz, a klient chętnie podąża, doceniając Twoje umiejętności i zaangażowanie

W naszej pracy skupiamy się na dostarczaniu praktycznych i elastycznych rozwiązań szkoleniowych i doradczych, dostosowanych do specyficznych wymagań i celów każdej osoby i firmy. Dzięki praktycznemu doświadczeniu wspieramy zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sieci Sandler Training®, co daje nam możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów ds. sprzedaży z ponad 230 lokalizacji w 30 krajach. 

SDP Sandler to zespół specjalistów metodyki Sandlera, będących praktykami różnych obszarów sprzedaży, działających na terenie województw śląskiego i małopolskiego. Jesteśmy częścią globalnej organizacji szkoleniowo-doradczej Sandler Training®. Naszym zadaniem jest wspieranie firm w rozwoju kompetencji sprzedażowych i zarządczych poprzez oferowanie dostępu do sprawdzonych metod i narzędzi, które są owocem ponad pięćdziesięciu lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia przez specjalistów z całego świata.

 

Baza wiedzy

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.

Szkolenia Sandlera

Metodyka Sandlera łączy szkolenia z praktycznymi treningami i zadaniami wdrożeniowymi, umożliwiając głębokie przyswojenie wiedzy. Program wzmacniający odbywający się na różnych poziomach wiedzy i wdrożenia, Mastermindy oraz certyfikacja, uznawana globalnie, zapewniają solidne fundamenty i ciągły rozwój umiejętności. Ta kompleksowa, praktyczna ścieżka edukacyjna gwarantuje trwałe efekty i osiągnięcie profesjonalizmu w dziedzinie sprzedaży.
 
 
 
 

Sprzedajesz aktywnie? Bądź efektywny „nie sprzedając”

Odkryj Sandlera - rewolucję w aktywnej sprzedaży. Przełam konwencjonalne, tradycyjne metody, osiągając wyniki, będąc autentycznym i skupiając się na potrzebach, bólach klienta. Dla właścicieli firm, doświadczonych handlowców i każdego, kto szuka skutecznych strategii w B2B i B2C. Sandler to Twoja droga do efektywnej sprzedaży bez bycia postrzeganym jak namolny petent i z zachowaniem komfortu psychicznego.

Zarządzasz sprzedażą? Twój zespół „przepala” wiele czasu?

Przełam wyzwania sprzedaży doradczej naszymi sprawdzonymi metodami. W mniejszych i większych firmach managerowie zmagają się z nieskutecznymi strategiami, które marnują czas i energię. Skoncentruj zespół na wartościowych szansach, zmieniając długie procesy decyzyjne w atuty. Osiągaj więcej z mniejszymi kosztami i zwiększoną satysfakcją – efektywność i sukces w Twoich rękach.