Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Nasi trenerzy i konsultanci

Sandler Training - Grupa SDP to doświadczeni specjaliści, praktycy w różnych obszarach sprzedaży i wsparcia tego procesu, którzy wykorzystują sprawdzone metody Sandlera® do efektywnego wsparcia firm w realizacji ich celów sprzedażowych

Suma naszych doświadczeń i praktyki

Różne doświadczenia i praktyka

Zespół SDP Sandler, dzięki swojemu bogatemu i różnorodnemu zakresowi specjalizacji, stanowi kluczowy zasób dla właścicieli firm, handlowców i managerów sprzedaży. Dajemy naszą głęboką wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakresie strategii sprzedażowych, zarządzania zespołami handlowymi oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w branżach przemysłowej i motoryzacyjnej.

Różne obszary sprzedaży

Zajmujemy się zarówno sprzedażą B2B i B2C, jak i specjalizujemy się w obszarze produktów i usług premium, co jest ważne dla firm poszukujących efektywnych i dostosowanych strategii sprzedaży.

Psychologia i nauka dla sprzedaży

Wykorzystując narzędzia takie jak Extended DISC® i FinxS®, zespół SDP Sandler skutecznie analizuje i rozwija zespoły sprzedażowe, zwiększając ich efektywność i skuteczność. Poprzez swoje zaawansowane szkolenia i warsztaty, Sandler Training Polska zapewnia nie tylko rozwój umiejętności sprzedażowych, ale również strategiczne i analityczne narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania i rozwoju działów handlowych.

Michał Wójcik

Michał Wójcik, z wykształcenia psycholog, jest uznawanym strategiem i taktykiem sprzedaży i praktykiem Sales Leadershipu. Jako prekursor i ekspert metodyki Sandler Training® w Polsce, Michał specjalizuje się w złożonych procesach sprzedażowych, szczególnie w obszarze produktów i usług premium. Posiada certyfikacje Sandler Training®, Extended DISC® oraz FinxS®.

Przez 25 lat swojej kariery zawodowej pełnił różnorodne funkcje menadżerskie, rozwojowe i eksperckie w wielu firmach o zasięgu regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Jego umiejętności i doświadczenie w biznesie zaowocowały unikatową zdolnością do diagnozowania i rozwoju działów sprzedaży, co przyczyniło się do ocalenia wielu przedsiębiorstw przed bankructwem i ich dynamicznego rozwoju.

Obszary specjalizacji:

 • Diagnoza działu handlowego i strategia sprzedaży
 • Praktyczne podejścia sprzedażowe i skuteczność biznesowa
 • Rozwój i skalowanie działów sprzedaży
 • Tworzenie i implementacja efektywnych strategii sprzedażowych
 • Konsultacje i szkolenia w zakresie Sales Leadership.

Prywatnie: Michał jest szczęśliwym mężem i dumnym tatą czwórki dzieci, pasjonuje się aktywnym sportem i dba o pozytywny nastrój.

 

Justyna Pawlisz

Justyna Pawlisz, właścicielka biura nieruchomości od 2019, jest ekspertką w wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w branżach przemysłowej, motoryzacyjnej i nieruchomości. 
Swoje doświadczenie zbierała na studiach o kierunkach: zarządzanie logistyką i jakością, BHP i systemy zarządzania czy rzeczoznawstwo majątkowe.


Znacząco przyczyniła się do rozwoju zespołów handlowych, wykorzystując swoje doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B i B2C. 


Specjalizuje się w szkoleniach branżowych, posiada certyfikat trenera metodologii D-I-S-K persolog®️, aktywnie pracuje w procesach coachingowych z przedsiębiorcami w zakresie zmiany przekonań dotyczących pieniędzy  i odblokowania potencjału . 


Jej specjalizacja obejmuje tworzenie strategii sprzedażowych, rozwój zespołów sprzedażowych, integrację metodyki Sandlera®️, szkolenia techniczne oraz wykorzystanie metodologii D-I-S-K w sprzedaży relacyjnej. 


Prywatnie pasjonatka podróży, odzwierciedlająca jej niezależność i dążenie do samorozwoju.

Artur Stankiewicz

Artur Stankiewicz. Przedsiębiorca, trener biznesu, manager sprzedaży z trzydziestoletnim doświadczeniem.

Z wykształcenia magister ekonomii z pasją lotnictwa, absolwent legendarnego Liceum Lotniczego w Zielonej Górze. Doświadczenie zdobywał głównie w branży finansowej, ubezpieczeniowej i transportowej.  Praktyk w procesach sprzedaży, zarządzania i szkolenia w spółkach Allianz Polska, VIG Polska oraz Generali Polska.


Trener w zakresach budowy kompetencji wspierających sprzedaż w kanale dystrybucji bezpośredniej, telefonicznej, oraz w efektywnej obsługi klienta. Pomaga i ośmiela we wdrażaniu nowych odważnych procesów zawodowych. Wspiera w strategii zmiany, w oparciu o uczciwe relacje, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.


Prowokuje z myślą o pobudzaniu do działania i wydobywaniu z ludzi najlepszych umiejętności, bo nie każdy rodzi się z talentem w DNA. Przekonuje do odważnego działania z perspektywą sukcesów i porażek, będące kluczowymi informacjami na drodze rozwoju.

Orędownik systematycznej, wytrwałej i mądrej pracy, która prowadzi do nawyków, a te wprost do realizacji własnych pragnień, marzeń i celów.

Maja Drexler

Maja Drexler specjalizuje się w budowaniu efektywnego procesu handlowego i rozmowie sprzedażowej. Odkryła metodologię Sandlera® dla siebie po latach aktywnej sprzedaży w ramach własnych marek. Metodyka ta stała się odpowiedzią na jej największe wyzwania sprzedażowe, związane z percepcją handlowców jako namolnych i „nierozumiejących słowa NIE”. 

Jej doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, wzbogacone o perspektywę właścicielską, umożliwia jej efektywne wsparcie klientów zarówno w sprzedaży, jak i w procesach biznesowych. Maja specjalizuje się w sprzedaży klientocentrycznej, oferując doradztwo w generowaniu leadów i prospectingu, w tym także networkingu.

Jako partner w Extended Tools Polska, wykorzystuje narzędzie Extended DISC® do budowania i rozwijania efektywnych zespołów sprzedażowych. Jej edukacja obejmuje zarządzanie, marketing i komunikację, zdobyte na Oxford Brooks University, Polish Open University oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Maja posiada również bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu, PR, dziennikarstwie oraz jako wykładowca akademicki.

Obszary specjalizacji:

 • Sprzedaż klientocentryczna, doradcza, konsultacyjna dla sektorów B2B i B2C
 • Generowanie wartościowych leadów - łączenie marketingu ze sprzedażą
 • Prospecting, w tym digital prospecting
 • Wykorzystanie narzędzia Extended DISC® w analizie i rozwoju zespołów sprzedażowych
 • Doradztwo w zakresie budowy ścieżki zakupowej klienta
 • Rozwój i implementacja strategii sprzedażowych
 • Prowadzenie rozmów handlowych, szkolenia z zakresu sprzedaży i zarządzania
   

Prywatnie: Maja jest minimalistką, z mężem i dwójką dzieci często podróżuje-poznawanie świata i spędzanie czasu z rodziną jest dla niej kluczowe

Piotr Dziekański

Piotr Dziekański, posiadający ponad 25-o letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i obsługą klienta, Konsultant i Trener Sprzedaży w Sandler Training - Grupa SDP. Skupia się na diagnozowaniu działów sprzedaży i wsparciu wszędzie tam, gdzie włożona znaczna praca handlowców nie zamienia się w satysfakcjonujący poziom sprzedaży.
Jest pełnomocnikiem Zarządu w TermEQ Sp. z o.o., wcześniej pracował jako regionalny dyrektor w Parker Hannifin, gdzie zajmował się zarządzaniem zmianami i coachingiem. Jego doświadczenie obejmuje także stanowiska w Avon Operations Polska Sp. zo.o. oraz w Thomson Polkolor. Piotr jest absolwentem Politechniki Warszawskiej ze specjalnością automatyka przemysłowa. Posiada certyfikaty Cambridge BEC Higher i FCE od British Council.
 
Obszary specjalizacji:

 • Negocjacje handlowe i wsparcie dystrybutorów znanych marek motion control
 • Obsługa trudnego klienta - dla działów Customer Service
 • Tworzenie i wdrażanie skutecznych strategii sprzedażowych i zarządzania zespołami
 • Upraszczanie procesów biznesowych i tworzenie rozwiązań win-win
 • Wsparcie i rozwój efektywności pracowników
 • Zarządzanie sprzedażą i obsługą klienta w sektorach FMCG i B2B
 • Szkolenia i doradztwo w obszarze sprzedaży i zarządzania
 • Integracja metodyki Sandlera i Extended DISC® w praktyce biznesowej

Prywatnie: Piotr jest mężem i ojcem czwórki dzieci, pasjonatem ogrodnictwa, gotowania i stolarstwa.
 

Artur Sitak

Artur Sitak to doświadczony konsultant z ponad 30-letnią praktyką w sprzedaży, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz w szkoleniach sprzedażowych i zarządczych.Jego doświadczenie obejmuje środowisko B2B oraz B2C, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości i automotive.
 
Od 5 lat zarządza zespołami sprzedażowymi w rynku nieruchomości na Śląsku i Dolnym Śląsku, wprowadzając sprawdzoną metodykę Sandler Training Polska®.
 
Jego podejście skupia się na zrozumieniu sedna sprzedaży, budowaniu trwałych relacji z klientami, efektywnym prowadzeniu negocjacji i zwiększaniu efektywności sprzedaży. Jest certyfikowanym Konsultantem Extended DISC® i aktywnie wykorzystuje metodykę Sandlera, łącząc ją z własnymi doświadczeniami.
 
Obszary specjalizacji:

 • Budowanie i zarządzanie zespołami sprzedażowymi
 • Szkolenia sprzedażowe i zarządcze z wykorzystaniem metodologii Sandlera®
 • Negocjacje i umiejętność budowania synergii wewnątrz organizacji
 • Rozwój biznesu i identyfikacja nowych możliwości sprzedaży
 • Obsługa klienta i budowanie trwałych relacji
 • Wydobywanie potencjału w zespołach poprzez metodologię Extended DISC®
   

Prywatnie: Artur jest pasjonatem długich spacerów, sportów rakietowych, jazdy na rowerze MTB.

Dariusz Gawron

Dariusz Gawron to doświadczony manager ds. zarządzania sprzedażą i marketingiem z kilkunastoletnim doświadczeniem, pracujący zarówno w firmach z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych i marketingowych dla znanych marek o zasięgu krajowym i międzynarodowym, w tym dla takich firm jak Reserved, Cubus, Benetton, Esprit, Mexx, Decathlon, Spokey, Monitor, Dunlop, Avacore. Posiada szerokie doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C, koncentrując się na osiąganiu celów firmy i zorientowaniu na klienta. Jest doświadczonym liderem, tworzącym i zarządzającym efektywnymi zespołami sprzedażowymi. Pracował z klientami detalicznymi, końcowymi, odsprzedającymi oraz sieciami handlowymi. Swoją wiedzę zdobytą na studiach MBA, z zakresu Lean Management oraz zarządzania i marketingu, stosuje w różnorodnych branżach, od modowej, przez sportową, przemysłową, po bezpieczeństwo pracy, e-commerce oraz szkolenia i konsulting.

Obszary specjalizacji:

 • Kreowanie i wdrażanie strategii sprzedażowych i marketingowych
 • Zarządzanie sprzedażą B2B i B2C
 • Tworzenie i kierowanie efektywnymi zespołami sprzedażowymi
 • Praca z klientami detalicznymi, końcowymi, odsprzedającymi oraz sieciami handlowymi
 • Stosowanie wiedzy z zakresu MBA, lean management, zarządzania i marketingu
 • Rozwój różnorodnych branż, w tym modowej, sportowej i przemysłowej

Prywatnie: Darek jest pasjonatem sportu, zarówno indywidualnego, jak i drużynowego.

Anna Kopulińska

Anna Kopulińska posiada 17-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami sprzedażowymi, nadzorowaniem procesów rekrutacji (również stanowisk blue-collar) oraz negocjacjami handlowymi. Jej kompetencje obejmują pośrednictwo pracy jak i budowanie zespołu od podstaw. Anna ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Negocjacji i Mediacji w Biznesie, co pozwoliło jej połączyć umiejętności zarządcze z praktycznym podejściem do rozwiązywania konfliktów biznesowych. Doświadczenie zdobywała, zarządzając projektami, budując trwałe relacje biznesowe i skutecznie negocjując w złożonych środowiskach korporacyjnych, głównie w branży automotive i zakładach produkcyjnych.

Obszary specjalizacji:

 • Negocjacje handlowe i mediacje w biznesie
 • Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP) – posiada obowiązujący prawnie certyfikat w ramach służb BHP i PPOŻ
 • Pośrednictwo pracy
 • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych
 • Zarządzanie projektami, w tym rekrutacjami wysokowolumenowymi, efektywna komunikacja w zespole ekspertów
 • Rozwój osobisty i kompetencje zarządcze
 • Anna chętnie angażuje się w akcje wzmacniające employee advocacy, wnosi naturalność, pozytywną energię i chętnie dzieli się wiedzą. Bliskie są jej słowa: „Skutecznie wspierając innych, wzbogacasz także siebie”

Prywatnie, Anna ceni zasady fair play i jest pasjonatką gór oraz aktywnego wypoczynku. Kocha kolor pomarańczowy i czerpie energię z kontaktu z naturą.

Co nas wyróżnia?

 • To co wyróżnia nasz Zespół to tysiące zrealizowanych wizyt handlowych i rozmów telefonicznych, które w znaczny sposób rozwinęły biznes naszym klientom.
 • Mamy bardzo różne kompetencje w zakresie sprzedaży i wsparcia tego procesu-możemy zapewnić różne podejścia i spojrzenia praktyków różnych branż na dane wyzwanie
 • W rozwoju kompetencji handlowych i zagadnieniach związanych z zarządzaniem sprzedażą od 2009 roku wykorzystujemy narzędzia i metodykę firmy Sandler Training®.

Sprzedaż zaczyna i kończy się na liczbach

 • Jesteśmy firmą doradczą, która od 2003 roku specjalizuje się w kompleksowym rozwoju sprzedaży w działach handlowych. Nasi konsultanci to praktycy, którzy udzielają wsparcia handlowcom i menadżerom w trakcie rzeczywistych spotkań handlowych.
 • Problemy sprzedażowe zgłaszane nam przez klientów dotyczą zbyt niskiej efektywności poszczególnych osób jak również rozbudowanych zespołów sprzedażowych.
 • Czasami drobna zmiana zasugerowana przez konsultanta przynosi spektakularne efekty.

Obserwuj nas, by poznać nowości ze świata sprzedaży Sandlera

Często dzielimy się wiedzą, inspirujemy-tworzymy społeczność Sandlera, która łączy osoby ceniące sobie partnerstwo w biznesie i sprzedaży.

Sandler Training - Grupa SDP na Facebooku

Sandler Training - Grupa SDP na LinkedIn