Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Czym jest Foundations?

Chcesz sprzedawać efektywniej, odróżnić się od typowych, tradycyjnych sprzedawców, lepiej zarządzać procesem handlowym, a jednocześnie budować dobre relacje i wizerunek w biznesie? 

Dla kogo Foundations jest wartością?

Program Foundations Sandler Selling System® jest idealny dla osób z różnych rolach zawodowych, które chcą ulepszyć swoje umiejętności sprzedażowe:


❓Czy jesteś właścicielem firmy, którego sukces opiera się na budowaniu kluczowych relacji biznesowych? 

❓Czy jako handlowiec codziennie stawiasz czoła wyzwaniom rynkowym, poszukując nowych metod na dotarcie do decyzyjnych osób? 

❓A może jako szef działu handlowego szukasz sposobów, aby wesprzeć swój zespół w osiąganiu coraz lepszych wyników?

❓Jesteś ekspertem branżowym uczestniczącym w rozmowach handlowych? Programistą, finansistą, technologiem, inżynierem? 

Program ten oferuje praktyczne i sprawdzone strategie sprzedaży, które mogą być rewolucyjne dla Twojego dotychczasowego podejścia. Pokażemy Ci nowe kroki w tym odwiecznym tańcem pomiędzy kupującym a sprzedającym, który obie strony znają doskonale i wiedzą czego się spodziewać. 

Zbuduj trwałe relacje z klientami i zwiększ zyski swojej firmy, korzystając z naszych skutecznych metod. To szansa, by zobaczyć, czy te nowoczesne metody są odpowiednie dla Ciebie i Twojej organizacji.

Z jakich elementów składa się program? 

Foundations to intensywne 2 dni stacjonarnej pracy w Krakowie wypełnione wiedzą i treningami, a także dwugodzinna sesja wdrożeniowa online:

  • Wprowadzenie do metodyki Sandlera: poznanie podstawowych zasad skutecznej sprzedaży.

  • Zarządzanie procesem komunikowania się: nauka efektywnej komunikacji i budowania relacji z klientami

  • Kontraktowanie i zarządzanie oczekiwaniami: umiejętność tworzenia jasnych ram współpracy z klientem

  • Złamanie schematu i bycie „antysprzedawcą”: nauka nietypowych technik sprzedaży, które wyróżniają na tle konkurencji

  • Technika weryfikacji realnej gotowości do zakupu: skuteczne diagnozowanie potrzeb i intencji klientów

  • Kwalifikacja prospekta i zarządzanie procesem decyzyjnym: efektywne identyfikowanie i prowadzenie potencjalnych klientów przez proces sprzedaży

„Czy to dla mnie”? 

🔵Dla właścicieli firm: poznaj strategie, które pozwolą Ci uporządkować Twoje bogate doświadczenie i podzielić się nim z zespołem, maksymalizując efektywność i zdobywając kluczowych klientów.

🔵Dla handlowców: odkryj świeże spojrzenie na sprzedaż i wyposaż się w narzędzia, które wydobędą Twój pełen potencjał i zwiększą Twoją wartość na rynku.

🔵Dla szefów działu handlowego: znajdź nowe metody wspierania i rozwijania swoich handlowców, by stali się mistrzami w sprzedaży doradczej i budowali silne, długotrwałe relacje z klientami.

🔵 Dla ekspertów branżowych: czy handlowiec ma do Ciebie pretensje, że dałeś za dużo darmowej wiedzy podczas spotkania w jakim uczestniczyłeś jako wsparcie merytoryczne, a przez to klient uznał, że ma już rozwiązanie i już Was nie potrzebuje?  

Program ten stanowi doskonałą okazję do rozwijania umiejętności sprzedażowych, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców, którzy pragną zwiększyć swoją efektywność oraz komfort psychiczny w pracy. Jest to także szansa na zderzenie się z nowoczesnym podejściem do sprzedaży i podjęcie decyzji o jego wdrożeniu w praktyce zawodowej.

Jakich efektów możesz się spodziewać

Niech to będzie jasne – dwa dni szkolenia „Foundations” Sandler Selling System® to dopiero początek podróży w głąb tej metodologii sprzedaży. Ale właśnie w tych dniach, na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, możesz oczekiwać przynajmniej trzech kluczowych zmian:

  • Nowe perspektywy: zderzysz się z naszym odmiennym podejściem do sprzedaży, które może całkowicie zmienić Twój dotychczasowy sposób myślenia.

  • Efektywność i komfort: te zmiany w podejściu zwiększą Twoją efektywność w sprzedaży i poprawią komfort psychiczny w pracy.

  • Podjęcie decyzji: to pierwszy krok, by zdecydować, czy to często rewolucyjne podejście jest właściwe dla Ciebie i Twojej firmy.

Osoby aktywnie uczestniczące w kursie otrzymają certyfikat Sandler Training System® w poziomie Foundations.

Pamiętaj, zawsze masz prawo wyboru, „prawo do NIE”, tu nie ma żadnych wzajemnych mistyfikacji. 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać nowe podejście do procesu sprzedaży.

Trener prowadzący: 

Maja Drexler

+48 602 49 54 79 

e-mail: m.drexler@sdpsandler.com