Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Różnica, jaką daje Sandler

Sprawdzona metodologia dostarczana przez doświadczonych ekspertów biznesowych = SUKCES

Zobacz, w jaki sposób to, co nas odróżnia, może pozwolić na dokonanie prawdziwych zmian w Tobie lub w Twojej organizacji.

 • Nasi trenerzy

Trenerzy firmy Sandler osiągnęli liczne sukcesy jako sprzedawcy i menedżerowie, a teraz wykorzystują metodologię sprzedaży firmy Sandler w swojej misji — szkoleniu i doradzaniu innym na ich drodze do sukcesu. Inne firmy zatrudniają trenerów, którzy nie zawsze mają praktyczne doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu.

 • Nasza metodologia

Metodologia sprzedaży firmy Sandler promuje postawę lidera zamiast tylko kłaść nacisk na technikę. Szkolenia utrwalające pomagają rozwijać nowe, motywujące zachowania, postawy i umiejętności sprzedażowe, kreśląc unikalny plan osiągania trwałego sukcesu.
 

 • Nasza globalna sieć

Ponad 250 lokalnych centrów szkoleniowych w dużych miastach USA i ponad 27 państwach oraz materiały przetłumaczone na 20 języków — wszystko to pozwala nam obsługiwać naszych klientów niemal w każdym miejscu na świecie, niezależnie od wielkości ich firmy — od małych, przez średnie, aż po duże organizacje.

Podczas pracy z firmą Sandler zobaczysz, że elementy, które zawsze nas odróżniały, to dokładnie te czynniki, które tworzą trwały sukces. Są to m.in.:

 • Sprawdzone programy sprzedaży, programy korporacyjne i programy zarządzania
  Nasze wysoce innowacyjne programy są opracowywane przez specjalistów firmy Sandler, testowane i sprawdzane w praktyce od ponad 40 lat.
 • Uznanie wyższości długoterminowego sukcesu nad krótkotrwałymi działaniami
  Nasze unikalne podejście kładzie nacisk na ciągłe powtarzanie — nazywamy to „szkoleniami utrwalającymi”. Szkolenia te pomagają nam przyspieszyć Twoją ścieżkę nauczania, a następnie mnożyć sukcesy wraz z upływem czasu, gdy nasza filozofia stanie się częścią DNA Twojej firmy.
 • Prostota
  Podejście firmy Sandler jest proste i łatwe do zastosowania w codziennej działalności Twojego zespołu. Stanowi to ostry kontrast z wieloma niepotrzebnie skomplikowanymi metodami, obejmującymi procesy, których ludzie nie chcą stosować, oraz filozofie, których menedżerowie nie są w stanie utrwalić.
 • Unikalny sposób prowadzenia szkoleń
  Jeszcze przez długi czas po pojawieniu się emocji związanych z naszym pierwszym seminarium szkoleniowym będziemy utrwalać to, czego nauczył się Twój zespół. W tym celu będziemy przeprowadzać bieżące warsztaty szkoleniowe i indywidualne sesje coachingowe oraz korzystać z interaktywnych narzędzi internetowych. Jesteśmy jedyną organizacją, która oferuje tego rodzaju bieżące utrwalanie wiedzy i umiejętności.
 • Globalny zasięg, wielojęzyczność i wielokulturowość
  Dzięki 250 lokalnym centrom szkoleniowym w dużych miastach USA i ponad 27 państwach, a także materiałom przetłumaczonym na 20 języków mamy unikalną możliwość wspierania naszych klientów w skali globalnej.
 • Doświadczeni, pełnoetatowi trenerzy
  Wiele organizacji szkoleniowych zatrudnia do prowadzenia szkoleń podwykonawców. My natomiast znajdujemy światowej klasy sprzedawców i menedżerów z realnym doświadczeniem, a następnie zmieniamy ich w prawdziwie wiarygodnych trenerów.
 • Możliwość dostosowania programów
  Możemy dostosowywać nasze programy tak, aby odpowiadały wymaganiom unikalnych celów i wyzwań Twojej firmy.

Najlepsza droga do opanowania tajników sprzedaży

Certyfikaty Sandler, kontynuujące nasze zaangażowanie w skuteczne, naukowe i metodyczne szkolenia sprzedażowe, dają wymierne rezultaty na każdym etapie procesu szkolenia — wraz z awansem uczestników od osób kompetentnych do biegłych.