Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Poznaj moc wzmacniających treningów Sandlera

Program Klinika Innowacyjnej Sprzedaży 1.0 (KISS) w certyfikacji Sandler Training System® to intensywny kurs doskonalący umiejętności handlowe

Skierowany jest do osób aktywnie działających w obszarze sprzedaży B2B i B2C, zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i grup zorganizowanych przez firmy. 

Program ten jest idealny dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje sprzedażowe i osiągnąć wyższe wyniki w swojej pracy zawodowej. 

Poziom 1.0 jest poświęcony praktycznym technikom sprzedaży, strategiom budowania relacji z klientami oraz efektywnemu zarządzaniu procesem sprzedażowym.

Jest to idealne rozwiązanie dla:

 • Handlowców i sprzedawców B2B/B2C: poszukujących nowatorskich technik sprzedaży i budowania relacji z klientami
 • Właścicieli firm i przedsiębiorców: dążących do skutecznego zarządzania zespołami sprzedażowymi i optymalizacji procesów sprzedażowych
 • Managerów i liderów zespołów sprzedażowych: pragnących wzbogacić swoją wiedzę o efektywne strategie sprzedażowe i techniki coachingowe

Program Sandler Selling System® odstępuje od tradycyjnych metod szkoleniowych: koncentrując się na wyzwaniach zakupowych klienta, jego psychologii i zastosowaniu niestandardowych technik wpływu. Kwestionuje tradycyjne podejście do kontroli sprzedawcy w rozmowie, etapów kontaktu handlowego i technik budowania relacji. Zamiast tego skupia się na efektywnym zarządzaniu relacją z klientem i osobistym komforcie pracy. To kompleksowy proces edukacyjny, który prowadzi do trwałej zmiany w sposobie sprzedawania i relacji z klientem, wspierany ciągłym monitoringiem i wsparciem merytorycznym.

 

Program koncentruje się na kluczowych aspektach efektywnej sprzedaży:

 • Wprowadzenie do modelu Sandler Selling System®. Budowanie Innowacyjnej Relacji z prospektem - analiza modelu i raportu Extended DISC® 
 • Budowanie Innowacyjnej Relacji z prospektem c.d. (Techniki Pozycjometru, Taktyka Odwracania) 
 • Strategia Negatywnego Odwracania 
 • Zarządzanie procesem sprzedaży (kontraktowanie i zabezpieczanie działań) 
 • Kwalifikacja prospekta - budowanie motywacji do zakupu (Lejek Bólu®, budżet), ćwiczenia wdrożeniowe (symulacje biznesowe) 
 • Kwalifikacja prospekta c.d. - badanie gotowości kupującego do zakupu (budżet). Rozmowa o decyzji zakupowej (decyzja) 
 • Prezentacja rozwiązania i zabezpieczanie sprzedaży. Rozmowa telefoniczna. 30-sek. „bolesna reklama” 
 • Warsztaty certyfikacyjne oparte o cały proces Systemu Sprzedaży Sandlera 

Wersja otwarta kursu obejmuje 8 zjazdów, podczas gdy wersja zamknięta, dedykowana firmom, składa się z 6 zjazdów. Uczestnicy mają możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego umiejętności i wiedzę z zakresu innowacyjnych metod sprzedaży według systemu Sandler. 


Szkolenie otwiera możliwość skorzystania z cotygodniowych sesji Mastermind społeczności SDP Sandler, do której należą przedsiębiorcy, handlowcy, którzy pozytywnie zakończyli poziom nr 1 w oficjalnej certyfikacji poziomującej Sandler Selling System®.