Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Wysoka frekwencja na Sandler Cafe w Katowicach

Ponad 70 przedsiębiorców, szefów sprzedaży, handlowców na naszym warsztacie inspiracyjnym połączonym z networkingiem. Dziękujemy wszystkim obecnym, wkrótce podamy termin i miejsce kolejnej edycji! 

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i wartościowe rozmowy i inspiracje! Wkrótce ogłosimy szczegóły następnego spotkania.

Dla kogo przeznaczone jest to wydarzenie? 

Sandler Cafe to wydarzenie inspirowane metodologią Sandler Selling System®. Jest to miejsce dla osób aktywnie zaangażowanych w sprzedaż B2B i B2C, poszukujących nowych, efektywniejszych metod pracy. Wydarzenie adresowane jest do właścicieli firm, doświadczonych handlowców, managerów oraz specjalistów w sprzedaży doradczej i konsultacyjnej.

Idea Sandler Cafe

Podczas warsztatów inspiracyjnych uczestnicy będą mieć okazję do nauki o zmieniających się regułach sprzedaży, a także do networkingu przy kawie. Sandler Cafe odpowiada na bóle związane z prospectingiem, kwalifikacją klientów i budowaniem relacji z klientem, poszukiwania efektywniejszego procesu handlowego w XXI w. Jest to idealna okazja do zdobycia wiedzy o najskuteczniejszych metodykach sprzedaży i ich praktycznym zastosowaniu w codziennej pracy. 

Kontakt z SDP Sandler

Aby uzyskać więcej informacji lub wpisać się na listę rezerwową, prosimy o kontakt z naszym zespołem SDP Sandler. Dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie celebrować rozwój sprzedaży przy kawie!